Rihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna

~Dobrodošli na najbolji srpski forum o RiRi~


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Rihanna otkrila pravi razlog zašto nije došla na venčanje Katy Perry

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Maja

Maja
Admin
Admin

Pitanje koje već danima muči američke medije je ono vezano za nedolazak Rihanne na venčanje Katy Perry i Russella Branda. Nakon brojnih nagađanja oko toga da Rihanna ne voli supruga svoje najbolje prijateljice ili da su se dve pevačice posvađale, ona je o pravim razlozima progovorila u intervjuu za američki časopis Extra. Navodno je pevačica “skrhana” što nije mogla doći na venčanje svoje najbolje prijateljice, ali tvrdi da je imala dobar razlog za to.

“Album mi izlazi za dve nedelje i morala sam biti dostupna kako bih dala brojna odobrenja za pesme. Nisam u Indiji imala signal za mobilni ni internet konekciju. Bila sam skrhana, zaista sam se tome radovala, ali Katy me razume. Drago mi je da sam joj mogla napraviti devojačku zabavu”, rekla je Rihanna i dodala da bi bilo neodgovorno od nje da dođe na venčanje. Dve prijateljice navodno se nisu čule otkad se venčanje završilo, jer crvenokosa pevačica tvrdi da je o samoj ceremoniji čitala u medijima. Novi Rihannin album “Loud” trebao bi izaći 10. novembra, a ona tvrdi da su pesme “zaista dobre i zabavne”.

https://rihanna.bosnianforum.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu