Rihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna

~Dobrodošli na najbolji srpski forum o RiRi~


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Katy Perry: Želim Rihannu sasvim golu!

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Katy Perry: Želim Rihannu sasvim golu! Empty Katy Perry: Želim Rihannu sasvim golu! Sub Nov 20, 2010 5:28 pm

Maja

Maja
Admin
Admin

[You must be registered and logged in to see this image.]

Katy Perry želi striptiz na svojoj devojačkoj večeri, ali ne želi profesionalne plesače ili plesačice, već zahteva od svoje prijateljice Rihanne da se ona skine izvijajući telo uz seksi ritmove. Da se Katy krajem godine u Indiji udaje za svog dečka Russella Branda, otkrila je početkom aprila u jednoj radijskoj emisiji upravo Rihanna, kad je, podsetimo, rekla da je od Katy dobila zadatak osmisliti savršenu devojačku večeru: “Dala mi je taj zadatak prošle nedelje. Moram smisliti nešto stvarno cool jer se udaje u Indiji pa sam, ok, zašto sam to sad spomenula?”.

“Rihanna ima sjajne ideje za devojačku veče. Uobičajeno je da se na devojačkim večerama izvodi striptiz, ali ja želim da se ona skine. Ona je seksi i volim je. Ona je jako cool devojka i želim je posve golu. Imamo puno toga zajedničkog. Volimo zajedno izlaziti s vremena na vreme. Nadam se da će mi ispuniti želju i jako sam uzbuđena zbog toga”, otkrila je novinarima Katy Perry.

https://rihanna.bosnianforum.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu