Rihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna

~Dobrodošli na najbolji srpski forum o RiRi~


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Rihanna: Nikada se nisam bojala da pravim greške

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Maja

Maja
Admin
Admin

[You must be registered and logged in to see this image.]

Rihanna veruje kako je uspešnu pevačku karijeru uspela ostvariti jer se nikada nije bojala da pravi greške. Pevačica otkriva kako je najviše u životu naučila na stvarima koje je pogrešno u prošlosti radila, ali ona na njih ne gleda kao na neuspehe: “Da sam se bojala da ću pogrešiti, nikada ne bih bila ovde gde sam sada. I to bi me totalno ograničavalo. Svako treba da uči iz svojih grešaka. Kako to nikada ne bih zaboravila, imam tetovažu na kojoj piše: `Nikad neuspeh, uvek lekcija`. Svaki dan iznova čitam tu rečenicu da me podseti na ono što je uistinu bitno u životu: uvek ići dalje bez obzira na sve”.

Pevačica je, takođe, otkrila kako je njena majka Monica Fenty naučila da bude jaka. Mama joj je davala tačno onoliko slobode koliko joj je bilo potrebno dok je odrastala: “Nisam baš bila najbolja kao dete. Ali iz tog perioda pamtim mnoge lepe uspomene i na tome mogu zahvaliti svojoj majci. Od nje sam toliko toga naučila. Naučila me je da preuzimam odgovornost za stvari koje uradim bile one dobre ili loše. Ona mi je omogućila da sama steknem svoja sopstvena iskustva. To je bilo jako bitno za mene kako bih postala samouverena mlada žena kakva sam danas”.

https://rihanna.bosnianforum.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu