Rihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna

~Dobrodošli na najbolji srpski forum o RiRi~


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Elly Jackson: Iskreno, uopšte nisam zainteresovana za duet sa Rihannom

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Maja

Maja
Admin
Admin

[You must be registered and logged in to see this image.]

Elly Jackson, koja zajedno s Benom Langmaidom, čini elektropop grupu La Roux, dobila je ponude za saradnju od mnogih svetskih zvezda. Među njima našla se i pevačica Rihanna kojoj se dvojac jako svideo, posebno njihov hit “Bulletproof”. Iako je snimanje njihovog dueta već bilo dogovoreno, Elly je priznala da joj nije nimalo žao što je cela stvar propala.

Naime, pre nešto više od godinu dana britansku pevačicu kontaktirali su menadžeri Rihanne te joj rekli da će je ona lično nazvati kako bi dogovorile saradnju. Ipak, Rihanna se samo nekoliko dana kasnije našla u centru skandala, nakon što ju je pretukao bivši dečko – Chris Brown zbog čega se ona na neko vreme povukla iz javnosti.

[You must be registered and logged in to see this image.]

“Zadnje što sam čula je bilo to da će me nazvati. Nije me nazvala, ali to je bilo zato što je u tom periodu imala nekih privatnih problema u životu. Iskreno, uopšte nisam zainteresovana za duet s njom. Više me zanimalo kakav će biti taj njen poziv”, tvrdi Elly.

https://rihanna.bosnianforum.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu