Rihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna

~Dobrodošli na najbolji srpski forum o RiRi~


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Rihanna želi da postane glumica

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Rihanna želi da postane glumica Empty Rihanna želi da postane glumica Sub Nov 20, 2010 5:31 pm

Maja

Maja
Admin
Admin

[You must be registered and logged in to see this image.]

Rihanni nije dovoljna sjajna muzička karijera već se želi okušati i u glumačkim vodama. Pevačica je otkrila kako joj je velika želja dobiti ulogu nekom filmu, a najviše je privlače komedije.

“Filmovi su zaista nešto u čemu se želim oprobati. Iako će mnoge to sigurno iznenaditi, volela bi glumiti u komediji. Volim komedije i zapravo sam pravi šaljivac tako da bi mi to bio sasvim novi svet koji bi volela upoznati”, rekla je 22-godišnja pevačica. A kada ne peva, Rihanna se raduje lenčarenju. Trenutno je usred svoje turneje “Last Girl On Earth” no jedva čeka da se vrati kući i provede nekoliko slobodnih dana u krevetu.

“Obožavam te dane kada ne postoji određeno vreme za ustajanje. Provodim ih izležavajući se i gledajući TV. To mi je kao da sam u raju. Gledam jedan film za drugim, sve serije i uživam u besposličarenju”, rekla je pevačica.

https://rihanna.bosnianforum.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu