Rihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna

~Dobrodošli na najbolji srpski forum o RiRi~


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Rihannin dečko obožava da bude sa njom

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Rihannin dečko obožava da bude sa njom Empty Rihannin dečko obožava da bude sa njom Sub Nov 20, 2010 5:11 pm

Maja

Maja
Admin
Admin

[You must be registered and logged in to see this image.]


Izgleda da je pevačica Rihanna napokon pronašla sreću u ljubavi. Naime, bejzbol igrač Matt Kemp, koji je u vezi s pevačicom Rihannom od januara ove godine, kaže kako obožava biti s njom. Rihanna se trenutno nalazi na turneji po Evropi, a Matt jedva čeka da se vrati u SAD jer mu nedostaje. “Ona je zabavna osoba. Volim biti s njom. Ona je definitivno divna osoba u mom životu i srećan sam što sam s njom”, rekao je Matt.

Rihanna je prošle nedelje takođe otkrila svoja osećanja prema igraču baseballa i priznala da je zaljubljena te da joj je teško biti odvojena od njega. “Da, to je ljubav. Sada sam stvarno srećna. Proći će nedelje pre nego što ga vidim kad se vratim u SAD. Za sada se viđamo putem Skypea ili se čujemo telefonom, ali mi nedostaje. Jedva čekam da ga vidim”, izjavila je pevačica nakon svog koncerta u Bercy Areni u Parizu.

https://rihanna.bosnianforum.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu