Rihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna

~Dobrodošli na najbolji srpski forum o RiRi~


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Rihanni nedostaje njen muškarac

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Rihanni nedostaje njen muškarac Empty Rihanni nedostaje njen muškarac Sub Nov 20, 2010 6:09 pm

Maja

Maja
Admin
Admin

Rihanna je progovorila o problemima veze na daljinu koje ima sa svojim dečkom, zvezdom bejzbola Mattom Kempom. Uprkos tome što se retko vide, pevačica priznaje kako je jako zaljubljena i srećna sa svojim dragim: “Stvarno je teško jer smo većinu godine daleko jedno od drugog. Oboje imamo zahtevne rasporede i posvećeni smo svojim karijerama tako da nam zna biti teško, ali trenutno je takva situacija i to ne možemo promeniti. Zaljubljena sam i vrlo srećna, ali izlazimo tek par meseci, pa još skoro neće biti venčanja”.

22-godišnja pop zvezda otkrila je kako svoju slavu smatra nerealnom, pogotovo kada se nađe na istim događajima sa svojim idolima iz detinjstva. “To mi je sve još uvek neshvatljivo. Uvek sam se ugledala u Mariah Carey i Beyonce Knowles, a sada kada idemo na dodele nagrada, s njima sam u istoj kategoriji. To je tako cool i jako dobar osećaj. Osećam se kao da sam postigla mnogo toga i kao da napredujem dosta brzo u životu”.

https://rihanna.bosnianforum.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Njen glas?

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu