Rihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna

~Dobrodošli na najbolji srpski forum o RiRi~


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Rihanna otkriva detalje o svom novom albumu „Rated R“

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Maja

Maja
Admin
Admin

[You must be registered and logged in to see this image.]

U razgovoru za MTV News, dvadeset i jednu godinu stara pop zvezda iznela je nekoliko detalja vezanih za njen novi album, naslovljen „Rated R“, koji će se u prodaji naći 20. novembra.
Za početak, Rihanna kaže da će njen album predstavljati miks pesama koje detaljno opisuju čitav dijapazon emocija koje je doživela u poslednjih devet meseci.
„U pitanju je neka vrsta mog mini-filma,“ objašnjava pevačica. „Pesme su iskrene, na momente srceparajuće ali sve do jedne dolaze duboko iz mog srca.“
Nakon uvoda, album počinje pesmom „Wait Your Turn“, za kojom sledi numera „Hard“ u kojoj se kao gost pojavljuje reper Young Jeezy, a Rihanna peva da je „snažnija od lava“.
Baladu „Stupid In Love“ mnogi će okarakterisati kao „pesmu o Chrisu Brownu“ u kojoj pop diva otkriva svoju nežniju stranu: „Još uvek te volim, ali ne mogu dalje/ Možda sam tupava ali nisam glupa.“
U pesmi „Rock Star“ na gitari gostuje istinska rock zvezda, bivši član Guns N’ Rosesa Slash. Uz snažne gitarske rifove i žestoki ritam bubnjeva, Rihanna glasno kaže da je još uvek buntovnica: „Podigla sam srednji prst i j*** mi se za sve!“
Pesmu „Cold Case Love“ napisao je niko drugi do Justin Timberlake, dok je uspešna saradnja sa producentom Will.i.amom ostvarena u ljubavnoj „laganici“ pod imenom „Photograph“:
„Trebali smo da budemo zajedno, ali sve što imam sada jesu ove fotografije“, kaže se u jednom od stihova.
Rihanna je nedavno, kao gost na Jay Z-jevom koncertu, prvi put izvela neke od pesama sa svog novog albuma i, kako tvrdi, ne može da dočeka njegov izlazak i povratak na scenu.
„Imam leptiriće u stomaku, veoma sam uzbuđena,“ kaže pevačica o svom povratku muzici. „Nestrpljiva sam, ne mogu više da čekam. Ali nervoza je uvek prisutna kada očekujete da ćete uraditi nešto veliko i značajno. U pitanju je nova era u mojoj karijeri. Ali nisam uplašena, samo sam vrlo, vrlo uzbuđena.“
Kako saznajemo iz Rihannine izdavačke kuće Def Jam, spisak pesama na albumu „Rated R“ je sledeći:
1. “Mad House”
2. “Wait Your Turn”
3. “Hard”
4. “Stupid In Love”
5. “Russian Roulette”
6. “Rock Star”
7. “Firebomb”
8. “Rude Boy”
9. “Photographs”
10. “G4L”
11. “Te Amo”
12. “Cold Case Love”
13. “The Last Song”

https://rihanna.bosnianforum.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu